Her zaman taşınma işleminiz bulunduğunuz bölge çevresinde olmaz. Tuzla Şehirler Arası Nakliyat hizmeti veren ekibimiz bazen zorunlu bazende gerekli taşınma ihtiyacınızda sizlere yüksek kalitede evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Tuzla Şehirler arası taşımacılık da bazen komple daire taşınabildiği gibi bazende parça eşya taşınması olmaktadır. Firmamız  sizlere her iki türdeki taşınma süreci içinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Şimdiye kadarki firma geçmişimizde binlerce Tuzla şehirler arası nakliyat işlemi yapmış olan firmamız son derece tecrübeli, deneyimli teknik ekibi ile dün olduğu gibi bugünde sizlerledir.

20 Yılı Aşkın Tecrübemizle Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyoruz! Timuroğlu olarak şehrimiz İstanbul da sizlere yaklaşık 20 yılı bulan bir sürede sayısız kere evden eve nakliyat hizmeti sunduk. Yoğun talep her ne kadar şehir içi taşımacılık da gelmiş olsa da Şehirler Arası Nakliyat işlerinde de her sezon onlarca taşıma gerçekleştirmekteyiz

Şehirler Arası Nakliyat Uzmanlık İster

Her taşımacılıkta uzmanlık olduğu gibi Şehirlerarası evden eve nakliyat da en az şehir içi nakliye hizmetleri kadar uzmanlık gerektiren bir konudur. Şehir içi nakliyattan daha uzun mesafede taşımacılık gerektirmesi, eşyanızın güvenliği konusundaki riskleri daha da arttırmaktadır. Bu riskleri en aza indirmek için, profesyonel ekibimiz ve güvenilir nakliye araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Daha önce hiç şehir dışı hizmet vermemiş bir firmanın sorunsuz bir şekilde taşımayı sonladırması zordur. Öncelikle güzergah hesaplamasını doğru yapamaz, dönüş istikametinde boş dönme riski çok yüksektir ve maliyetleri sürekli artar buda doğal olarak sizlere fiyat anlamında yansıtılmaktadır.

Sorunsuz Profesyonel Şehirler Arası Nakliyat

İlden ile nakliye, mesafenin artmasıyla birlikte kaza riskini ve gidilecek yolun yapısıyla alakalı olarak da eşyalarınızın zarar görme ihtimalini arttırmaktadır. Uzman taşımacılık anlayışımızla bu konuda yaşayabileceğiniz sorunları en aza indiriyoruz. Eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz, eşyalarınızın ulaşmasını istediğiniz noktaya aynı şekilde bırakıyoruz. Unutmayınız ki tuzla şehirler arası nakliyat profesyonel hizmet gerektirir. Müşterilerimizden beklentimiz mümkün olduğu kadar aceleci olmadan firma seçimleri için bir çok alternatif araştırmalıdır. Kendilerinde profesyonel bir intiba bırakan kurumsal nakliyat firmaları ile mutlaka tanışacaklardır.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

  • Herşeyden önce uzun yol tecrübesi bulunan şöför ve araç filosuna sahip olmalıdır.
  • Şehirlerarası nakliyat için gerekli izin belge ve sertifikaları bulunmalıdır.
  • Tüm görev alacak personeli hizmet içi eğitimlerle sürekli destek verilmelidir.
  • Zamanında teslimat yapılmalı ve talep edilen sürede eşyalar taşınmış olunmalıdır.
  • Kısıtlı personel sayısı ile değil doğru personel ve sayı ile hizmet vermelidir.
  • Kırılması muhtemel her eşya en doğru yöntem ve tekniklerle sarılmalı ve paketleme yapılmalıdır.
  • Çok uzun mesafelerde yedek şöför bulundurmalıdır.
  • Evden eve nakliyat işlerinde gerekli tüm teknik personel kadroda bulunmalı. Mobilya ustası, elektrik ustası, tesisat ustası gibi gerekli personel hazır bulundurulmalıdır.
  • Fiyatalar iş başlangıcında müşteriye bildirilmeli iş sonrasında herhangi bir ekstra bedel çıkarılmamalıdır.